TEXPROCESS 2019 - Międzynarodowe targi maszyn i urządzeń, systemów CAD/CAM dla producentów odzieży, mebli tapicerowanych i tekstyliów

Error

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views-6.x-2.18/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Zapraszamy na kolejną edycję targów TEXPROCESS'2019 odbywających się we Frankfurcie n/Menem w terminie 14-17.05.2019r. Nasze stoisko nr E80 zlokalizowane jest w hali 4.0. Na stoisku zaprezentujemy produkowane przez SEMACO innowacyjne rozwiązania software’owe wspomagające procesy przygotowania produkcji odzieżowej, tapicerki meblowej, sektora automotive i branży tekstylnej, oferowane pod wspólną marką handlową InvenTex. Spotkanie na targach będzie okazją do zapoznania Państwa z naszą bardzo szeroką ofertą kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań dot. wyposażenia nowoczesnej krojowni, w tym kilku rodzin katerów do rozkroju wielo- i jednowarstwowego. Jako wiodący dealer maszyn JUKI w Polsce zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy JUKI znajdującego się w pawilonie 5.0. nr stoiska C90.