Certyfikaty i Wyróżnienia

Błąd

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views-6.x-2.18/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
Nasza firma od 2005 roku bierze udział w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Przyznawane certyfikaty i wyróżnienia są potwierdzeniem rzetelności, uczciwości i lojalności firmy we współpracy z klientami i kontrahentami. Ocenie podlegają także warunki pracy, które sprzyjają zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu pracowników.  Uzyskanie certyfikatów przez kolejne lata 2007, 2008 i 2009 oraz otrzymanie Złotego Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 jest  „jasną” deklaracją stosowania przez firmę najwyższych standardów etycznych i rzetelności w prowadzonej działalności gospodarczej.
 

 

 

 

Obecność w programie „Solidna Firma” datujemy od 2006 roku, w tym właśnie roku otrzymaliśmy pierwszy certyfikat. Uzyskanie certyfikatów w kolejnych latach 2007 i 2008 zaowocowało otrzymaniem Srebrnego Certyfikatu „Solidna Firma Biała Lista” i jest podsumowaniem wiarygodności firmy, jako rzetelnego płatnika oraz dobrego pracodawcy. W roku 2009 solidność i uczciwość w działaniach firmy została przypieczętowana otrzymaniem kolejnego certyfikatu „Solidna Firma 2009”. Rok 2010 to kolejne dwa certyfikaty. Certyfikat „Solidna Firma 2010” oraz Złoty Certyfikat „Solidna Firma 2010”, którego uzyskanie poprzedziło otrzymanie pięciu certyfikatów w kolejnych latach. Złoty Certyfikat „Solidna Firma 2010” podsumowuje 5 lat rzetelnej działalności naszej firmy w obszarze współpracy zarówno z kontrahentami jak i pracownikami.

 

 

 

WYRÓŻNIENIA

Wieloletnia współpraca naszej firmy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, głównie poprzez uczestnictwo w branżowych targach Intermasz, została przez organizatorów doceniona i uhonorowana okazałą statuetką przyznaną z okazji 20 edycji tychże targów. Pragniemy nadmienić, że nasza firma poza targami Intermasz uczestniczy również w innych poznańskich imprezach targowych związanych z naszą branżą: Poznański Tydzień Mody, Tex-Style, Meble, Drema, Furnica, FurniFab.